ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များ

Fiber Optic Cable

2018 ခုနှစ်တွင်၊ fiber optic အစိတ်အပိုင်းများ၏ဝယ်လိုအားကိုဖြည့်ဆည်းပေးရန်အတွက် fiber optic အစိတ်အပိုင်းများ၏လိုအပ်ချက်ကိုဖြည့်ဆည်းရန်အတွက်ဖိုက်ဘာအော့ပတစ်နည်းပညာ၏ကျွမ်းကျင်မှုအင်ဂျင်နီယာပညာနှင့်အညီဖိုက်ဘာအော့ပတစ် drop cable ကိုစတင်ထုတ်လုပ်ခဲ့သည်။

Fiber Optic Cable ၊ Optical Fiber Cable သည် အလင်းမှ တဆင့် သတင်းအချက် အလတ်များကို လွှဲပြောင်းရန် အသုံးပြုသော တပ်ဆင်မှု တစ်ခုဖြစ်သည်။ဖိုက်ဘာအော့ပတစ်ကေဘယ်လ်ကို တယ်လီကွန်မြူနီကေးရှင်းလိုင်းတည်ဆောက်စဉ်အတွင်း ရုပ်ပိုင်းဆိုင်ရာဂုဏ်သတ္တိများရရှိရန် အထူးပစ္စည်းဖြင့် အားဖြည့်ကာ ဖိုင်ဘာအော့ပတစ် ကြိုးတစ်ခု သို့မဟုတ် တစ်ခုထက်ပိုသော ကြိုးများဖြင့် တည်ဆောက်ထားသည်။

Optical Fiber သည် ပါးလွှာသော မှန်ပြွန်များတစ်လျှောက် အလင်းကို သွားလာခွင့်ပြုသည့် နည်းပညာတစ်ခုဖြစ်သည်။ဖန်ပြွန်များသည် တစ်ခုတည်းမုဒ်ချိတ်ဆက်မှုအတွက် ပုံမှန်အားဖြင့် 9/125 အထူးအချင်းရှိသည်။မတူညီသောနည်းပညာများဖြင့်ထုတ်လုပ်ထားသောအမျှင်များသည် G652D၊ G657 A1၊ G657 A2 စံပြပြွန်၏ကွေးညွတ်အချင်းဝက်ကိုညွှန်ပြကြောင်းအာမခံပါသည်။ဖိုက်ဘာ cores များကို မတူညီသောအရောင်များဖြင့် မှင်ထိုးထားသောကြောင့် cable cores များကို splicing လုပ်ရာတွင် လွယ်ကူစွာချိတ်ဆက်နိုင်စေပါသည်။

Jera တွင် application area ပေါ်မူတည်၍ အမျိုးမျိုးသော ကေဘယ်များ ရှိပါသည်။
1) FTTH flat drop cable
2) FTTH round drop cable
3) Self-Supporting FTTH flat drop cable
4) Mini ADSS ကြိုးများ
5) Double Jacket Drop Cable

မတူညီသော ကေဘယ်အမျိုးအစားများကို မတူညီသော အစိတ်အပိုင်းများဖြင့် ပေါင်းစပ်ထားပြီး မတူညီသော အပလီကေးရှင်းများအတွက် အသုံးပြုပါသည်။အချို့သောအပလီကေးရှင်းများသည် ရေစိုခံခြင်း၊ မြင့်မားသောစက်ပိုင်းဆိုင်ရာအား၊ ခရမ်းလွန်ရောင်ခြည်ခံနိုင်ရည်ရှိရန် တောင်းဆိုကြပြီး အချို့သောပစ္စည်းများ (သံမဏိဝါယာကြိုး၊ RFP၊ aramid yarn၊ ဂျယ်လီ၊ PVC ပြွန်စသည်တို့) ကို ကေဘယ်လ်တွင် ၎င်း၏စွမ်းဆောင်ရည်ကိုမြှင့်တင်ပေးပါသည်။

Jera သည် GPON၊ FTTx၊ FTTH ကွန်ရက်တည်ဆောက်မှုအတွက် ဖိုက်ဘာအေပတစ်ကေဘယ်ဖြေရှင်းချက်ကို အောင်မြင်စွာပေါင်းစပ်ခဲ့သည်။ကျွန်ုပ်တို့၏ optic cable ကိုစက်မှုအဆောက်အဦများ၊ မီးရထားနှင့်လမ်းသယ်ယူပို့ဆောင်ရေး၊ စက်မှုအဆောက်အအုံများ၊ ရက်စွဲစင်တာများနှင့် ect.

ကျွန်ုပ်တို့၏ကေဘယ်လ်အား စက်ရုံ၏ဓာတ်ခွဲခန်း သို့မဟုတ် ပြင်ပအဖွဲ့အစည်းဓာတ်ခွဲခန်းတွင် စစ်ဆေးခြင်း သို့မဟုတ် စမ်းသပ်ခြင်း သို့မဟုတ် ထည့်သွင်းခြင်းဆုံးရှုံးမှုများနှင့် ပြန်လည်ဆုံးရှုံးမှုစမ်းသပ်မှု၊ ဆန့်နိုင်အားစမ်းသပ်မှု၊ အပူချိန်နှင့် စိုထိုင်းဆစက်ဘီးစမ်းသပ်မှု၊ ခရမ်းလွန်အိုမင်းမှုစမ်းသပ်မှုနှင့် IEC-60794၊ RoHS ၏စံနှုန်းများနှင့်အညီ စသည်တို့ဖြစ်သည်။ နှင့် CE

Jera သည် ဆက်စပ်သော passive optic ကွန်ရက်ဖြန့်ချီရေး ဆက်စပ်ပစ္စည်းများအားလုံးကို ပေးဆောင်သည်- fiber optic cable clamp, fiber optic pacth cords, fiber optic splice closures, fiber optic termination box နှင့် etc.

နောက်ထပ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။

ပိုပြီးဖတ်ပါ
အဆုံး...

https://www.jera-fiber.com/ftth-drop-wire/https://www.jera-fiber.com/self-supporting-ftth-flat-drop-cable/https://www.jera-fiber.com/ftth-round-drop-cable-fiber-optic-cable/ဂျာကင်နှစ်ထပ် drop cable

 

ကြိုတင်ချိတ်ဆက်ထားသော drop cable တစ်ခုတည်းပြွန် ADSS ကေဘယ်လ်Multi tube ADSS ကြိုး

 

အပြိုင်အဆိုင်စျေးနှုန်း ထုတ်လုပ်သူ RND အရည်အသွေးအာမခံချက် ပြီးပြည့်စုံသောဖြေရှင်းချက်