ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များ

Fiber Optic Adapters၊Singlemode

Fiber optic adapter၊ SM အမျိုးအစား၊ အခြား Single mode adapter ဟုခေါ်သော၊ fiber optic network တည်ဆောက်စဉ်အတွင်း၊ ဖိုက်ဘာအော့ပတစ်ကြိုးများအဖြစ် ပိတ်ထားသော single mode fiber optic cable နှစ်ခု၏ ချိတ်ဆက်မှုအတွက် အသုံးပြုပါသည်။

Fiber Optic Adapter ၏ ဖြေရှင်းချက်သည် အများအားဖြင့် ပျံ့နှံ့ပြီး နောက်ဆုံးမိုင်အဆုံးအသုံးပြုသူ၏ ချိတ်ဆက်မှု၊ ဒေတာစင်တာများရှိ ချိတ်ဆက်မှုများနှင့် Fiber to the home (FTTH) ပရောဂျက်များရှိ အခြားသော passive optical network များတွင် ကျယ်ကျယ်ပြန့်ပြန့် အသုံးချပါသည်။

အဒပ်တာများ၊ တစ်ခုတည်းမုဒ်တွင် SC၊ FC၊ LC၊ ST၊ E2000၊ MPO၊ MTP၊ MU အစရှိသည့် မျိုးကွဲများစွာ ရှိသည်၊ နှစ်ခုတွဲ သို့မဟုတ် ရိုးရိုးချိတ်ဆက်မှု အမျိုးအစားများရှိသည်။

Jera သည် ယှဉ်ပြိုင်နိုင်သောစျေးနှုန်း – အရည်အသွေးအချိုးဖြင့် ဖိုင်ဘာအော့ပတစ်အဒက်တာများ၏ ထုတ်ကုန်အကွာအဝေးကို ပြီးပြည့်စုံစွာ ပံ့ပိုးပေးပါသည်။

ပလပ်စတစ် အစိတ်အပိုင်းများတွင် ထည့်သွင်းထားသော သင့်လျော်သော ferrules များကို အသုံးပြု၍ စွမ်းဆောင်ရည်တွင် ထည့်သွင်းမှု ဆုံးရှုံးမှုနှင့် တည်ငြိမ်မှု နည်းပါးခြင်းတို့ကို ရရှိနိုင်သည်။

ပိုပြီးဖတ်ပါ
အဆုံး...
jera အားသာချက်များ